Swarovski Crystal Peach DeLite

SWA000693

Nowy produkt

Swarovski typu Flat Back - kryształ płaski

Kolor: Crystal Peach DeLite

Rozmiar: 
SS 12 - 3 - 3,20 mm

Ilość: 30 szt.

Więcej szczegółów

12,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski Crystal PEACH DeLite

Doskonały szlif Xiriusa Rose, zwiększona liczba ścianek i bezbłędna precyzja sprawiają, że jest to idealny komponent dla każdej stylizacji, więc nic dziwnego, że ten kryształowy wariant został dodany do popularnej rodziny Xiriusa. Bez względu na to, czy jest używany jako tło do dodania odważnego charakteru stylizacjom, czy też jako samodzielny, a nawet jako przyciągający wzrok element wzorów, Xirius Rose nadaje blasku każdemu zdobieniu paznokci.

Jakim cudem XIRIUS błyszczy tak jasno, rzucając kolor pryzmatyczny wszędzie tam, gdzie dotyka go światło? Jest to połączenie najbardziej zaawansowanej, opatentowanej technologii cięcia, X-Cut, połączonej z najnowszym kryształowym bezołowiowym i pozbawionym wszelkich sprzeczności szkłem, Advanced Crystal i Silver Mirror Finish, oraz ulepszoną techniką foliowania. Produkt końcowy przypomina błyskotliwy diament bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.


Przy aplikacji wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery i jesteś w stanie stworzyć niepowtarzalne stylizacje. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. Cyrkonie posiadają płaski spód dzięki czemu idealnie nadają się do zdobienia paznokci. mieniące się na wszystkie kolory tęczy kryształki doskonale sprawdzą się w technice NailArt.

Mnogość rozmiarów i kolorów pozwala stworzyć wachlarz ultra błyszczących stylizacji

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Oddajemy Ci do dyspozycji ponad 100 rodzajów kryształów typu flat back, kształtów i kryształów 3D.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

Swarovski typu Flat Back - kryształ płaski

Kolor: Crystal Peach DeLite

Rozmiar: 
SS 12 - 3 - 3,20 mm

Ilość: 30 szt.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM