Swarovski Crystal LOTUS PINK DeLite

SWA000757

Nowy produkt

Swarovski typu Flat Back - kryształ płaski

Kolor: Crystal LOTUS PINK DeLite

Rozmiar: 
SS 12 - 3 - 3,20 mm

Ilość: 30 szt.

Więcej szczegółów

12,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski Crystal LOTUS PINK DeLite

Doskonały szlif, zwiększona liczba płaszczyzn i bezbłędna precyzja sprawiają, że Xirius Rose jest idealnym produktem dla każdego rodzaju stylu, nic więc dziwnego, że ten kryształowy kształt został dodany do popularnej kolekcji Xirius. Niezależnie od tego, czy jest on używany jako tło do dodawania śmiałego blasku stylizacjom, czy też jako samodzielny, a nawet przykuwający uwagę element w różnym połączeniu z innymi kryształami, Xirius Rose dodaje blasku każdej stylizacji.

Jakim cudem XIRIUS błyszczy tak jasno, rzucając kolor pryzmatyczny wszędzie tam, gdzie dotyka go światło? Jest to połączenie najbardziej zaawansowanej, opatentowanej technologii cięcia, X-Cut, połączonej z najnowszym kryształowym bezołowiowym i pozbawionym wszelkich sprzeczności szkłem, Advanced Crystal i Silver Mirror Finish, oraz ulepszoną techniką foliowania. Produkt końcowy przypomina błyskotliwy diament bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.


Przy aplikacji wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub naszej SMART BASE Crystal Clear i jesteś w stanie stworzyć niepowtarzalne stylizacje. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. Cyrkonie posiadają płaski spód dzięki czemu idealnie nadają się do zdobienia paznokci. mieniące się na wszystkie kolory tęczy kryształki doskonale sprawdzą się w technice NailArt.

Mnogość rozmiarów i kolorów pozwala stworzyć wachlarz ultra błyszczących stylizacji

Oddajemy Ci do dyspozycji ponad 100 rodzajów kryształów typu flat back, kształtów i kryształów 3D.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

Swarovski typu Flat Back - kryształ płaski

Kolor: Crystal LOTUS PINK DeLite

Rozmiar: 
SS 12 - 3 - 3,20 mm

Ilość: 30 szt.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM