Najczęściej kupowane

Kolekcja MYSTIC - zestaw lakierów hybrydowych

HYB000280

Nowy produkt

W skład zestawu lakierów wchodzi:

 • Aura 7ml
 • Loomos 7ml
 • Modern Witch 7ml
 • Star Dust 7ml
 • Mystic Blue 7ml
 • Magic Mind 7ml
 • Antidotum 7ml

Więcej szczegółów

199,00 zł brutto

Opis

kolekcjaMYSTIC

Więcej informacji

Zestaw lakierów hybrydowych MYSTIC

W skład kolekcji wchodzi:

 • Loomos - róż, rose gold i blask, czyli wszystko co najlepsze zamknięte w jednej butelce. Jeśli chcesz zabłysnąć to ten kolor umożliwia to bez korzystania z różdżki, a magiczna strużka światła wypłynie z naszych dłoni. Może być inspiracją do jesiennych czarodziejskich nocy filmowych i nauki kolejnych zaklęć.
 • Modern Witch - ciemna wiśnia skąpana w brokacie, idealny dla postępowych czarodziejek. Połyskujący jak jesienne liście oświetlone blaskiem księżyca. Zaskoczy Cię jego hipnotyczny blask o zmierzchu!
 • Star Dust - Modny latem lilac przechodzi jesienna metamorfozę i powraca w wersji nude dodatkowo rozświetlony tysiącami złotych drobinek. Chcesz odpocząć od kolejnych błyskotek, ale mimo wszystko nie chcesz rezygnować całkowicie z blasku? Gwiezdny pył to idealne rozwiązanie.
 • Mystic Blue - ten ożywiony granat wbrew pozorom uspokaja. Symbolizuje głębokość nocy, harmonię i równowagę. Pozazmysłowe sny to jego zasługa.
 • Antidotum - energiczna malina rozweseli w deszczowe listopadowe popołudnie podczas codziennego netflix&chill. Jak nazwa wskazuje jest lekiem na całe zło, można traktować jako paznokciową pocztówkę z wakacji.
 • Aura - fanki jesiennej klasyki czekają na takie nowości, morsko-zielony z nutką kobaltu, butelkowa zieleń w pastelowym odcieniu, skomponuje się idealnie z październikowo-listopadowymi spacerami wśród spadających liści.
 • Magic Mind - jedno spojrzenie na „magic mind” i przywołuje w pamięci mech skąpany w słońcu i zapach drzew. Podczas jesiennych aktywności będzie się sprawdzał idealnie jeśli chodzi o wypady do lasu, jak i wieczorowe wyjścia do winiarni.

Prawidłowe wykonanie perfekcyjnego manicure

-KROK PO KROKU-

Zaczynamy od przygotowania stanowiska, na którym powinny znajdować się tylko wysterylizowane narzędzia. Pamiętajmy o rękawiczkach i dezynfekowaniu dłoni!

Krok 1

Usuwamy skórki – do tego najlepiej używać frezarki i najbardziej odpowiadających Tobie frezów (tutaj znajdziesz filmiki, w których prezentujemy różne rodzaje frezów). Jeśli jednak nie posiadasz frezarki odsuń skórki (na sucho) przy pomocy kopytka i gdy jest taka konieczność wytnij skórki przy użyciu cążek.

Krok 2

Matowimy paznokcie pilnikiem o wysokiej gradacji (180 lub 240) lub blokiem polerskim, zwracając szczególną uwagę na okolice wałów okołopaznokciowych.

Krok 3

Oczyszczamy płytkę paznokcia z pyłu, korzystając ze szczoteczki. Aplikujemy Nail Prep, starając się nie dotykać płytki paznokcia, aby nie zabrudzić jej ponownie.

Krok 4

W tym etapie nakładamy Acid Primer lub bezkwasowy Primer No Acid lub Ultra Bond Extra Strong (polecamy w celu zwiększenia przyczepności lakieru).

Krok 5

Po odparowaniu Primera (ok. 15s.) nakładamy bazę Smart Base Crystal Clear, utwardzamy w lampie (UV - 2 min. lub LED - do 30s)

Krok 6

Następnie nakładamy pierwszą warstwę lakieru hybrydowego, utwardzamy w lampie (UV - 2 min. lub w lampie LED -30 do 60 sec.).

Krok 7

Dla lepszego efektu i głębi koloru nakładamy drugą warstwę lakieru hybrydowego, utwardzamy w lampie (UV - 2 min. lub w lampie LED -30 do 60 sec.).

Krok 8

Nakładamy Top Coat lub Ultra Top Matt, w zależności od efektu, który chcemy uzyskać. Przyspiesz pracę nakładając Top Thicky No Sticky bez warstwy dyspersyjnej.

Jeśli chcesz nadać paznokciom oryginalnego wykończenia wykorzystaj nasz GALAXY Top No Wipe, który odmieni każdą stylizację.

Krok 9

Przecieramy warstwę dyspersyjną gąbeczką bezpyłową nasączoną cleanerem.

Krok 10

Aplikujemy oliwkę, która odżywi skórki i wybłyszczamy efekt końcowy wacikiem kosmetycznym.

 

Usuwanie lakieru hybrydowego

Lakier hybrydowy usuniesz naszym doskonałym frezem do ściągania hybrydy!

 

 

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj oraz na YOUTUBE

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM