Pojawiające się na drzewach pąki kwiatów, zieleniące się łąki czy też długie zachody słońca to znak, że nadeszła wiosna. Nie da się ukryć, że jest ona prawdziwą inspiracją w rozmaitych dziedzinach, ponieważ charakteryzuje się niesamowitą eksplozją kolorów, które znaleźć można na każdym kroku.

Zdobienia paznokci z użyciem Art Gel

Autor:
W wielu przypadkach tradycyjny manicure to zdecydowanie za mało. Zdając sobie sprawę z zamiłowania do nietuzinkowych stylizacji paznokci, chcielibyśmy przedstawić wyjątkową kolekcję żeli UV Art Gel.

Pielęgnacja skórek i dłoni

Autor:
Nawet najbardziej niepowtarzalny manicure nie będzie się dobrze prezentował na dłoniach, które będą zaniedbane. Aby uzyskać wyjątkowy efekt oraz przedłużoną trwałość stylizacji, warto każdorazowo zadbać o prawidłową pielęgnację płytki paznokcia, okalających ją skórek, a także samych dłoni. Pozwoli to na stworzenie pięknego manicure o wysokiej odporności i estetycznej formie.
Szachy nazywa się bardzo często grą królewską, skąd jednak wziął się ten przydomek? Prawdopodobnie jest on ściśle związany z dużą popularnością szachów wśród królewskich władców w przeszłości, a także wyrafinowaną techniką samej gry. Obecnie są one coraz częściej wykorzystywane również w popkulturze.

Szkolenie wewnętrzne Eclair Beauty Place

Autor:
Styczeń dopiero się zaczął, a zespół Éclair ma już swoje pierwsze sukcesy. W tym tygodniu odbyło się spotkanie zespołu Beauty - kilkanaście utalentowanych stylistek z poznańskiego salonu edukowało i inspirowało się na wewnętrznym szkoleniu.
Showing 1 to 5 of 57 (1 Pages)
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM