Najczęściej kupowane

Nails on FIRE!

Nails on FIRE!

Instagram i Pinterest to ogromna kopalnia inspiracji i wiedzy. Jeśli pragniemy być na topie, znać najmodniejsze kolory i printy musimy obserwować trendy z całego świata. Wiele pomysłów prosto z Fashion Week możemy wykorzystać w stylizacjach naszych paznokci. Każdy sezon przynosi dany trend, który w sekundę staje się gorącym trendem. Pamiętamy, gdy po sieci krążyły paznokcie w minimalistyczne kropki, czy z ociekającą farbą w stylu Kylie... Tym razem nie możemy oderwać oczu od Fire Nails! Skąd się wziął ten pomysł? Nie wiem, być może rozpoczęła to zagorzała fanka Hot Wheels. Temat podłapały blogerki i influencerki rozprzestrzeniając płomienny trend. Fire Nails występuje w przeróżnych odsłonach... My prezentujemy wersję letnią i nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dorzucili do tego trochę błysku ;) 

Przed wami krok po kroku tej najmodniejszej stylizacji. Złapcie swój pędzelek do zdobień i do dzieła!

1. Przygotuj paznokcie jak zawsze. Proponujemy wybrać jasny odcień kremowego lakieru hybrydowego z kolekcji Eclair. My użyłyśmy odcień Kiki. Cienkim pędzlem do zdobień Master Nail Art Brush namaluj płomienie zaczynajac od krawędzi. Idealnie sprawdzi się żel UV White Gel

2. Kontynuuj malowanie płomieni. Ich ilość i długość zależy od Ciebie. :)

3. Połącz płomienie z górną częścią paznokci.  

4. Obrysuj płomienie wybranym przez siebie odcieniem. My użyłyśmy żel z kolekcji Design Gel UV numer 13.

5. I gotowe! Wybór kolorów, dodatków i wielkości płomieni zależy od Ciebie. Baw się, kombinuj z różnymi odcieniami i zdobieniami.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM