Szkolenia w Eclair! Wszystko co musisz o nich wiedzieć.

Szkolenia w Eclair! Wszystko co musisz o nich wiedzieć.

Szkolenia manicure i pedicure w Autoryzowanym Centrum ECLAIR COSMETICS – co musisz wiedzieć?

 

Myślisz o rozpoczęciu przygody ze stylizacją paznokci? Chciałabyś wziąć udział w warsztatach ze zdobień Marble Effect, aby móc pochwalić się koleżankom swoim nowym manicure? A może pracujesz jako stylistka i pragniesz poszerzyć swoje umiejętności w trakcie kursu prowadzonego przez profesjonalistów? Jeśli tak – mamy dla Ciebie propozycję! Postaw na szkolenia organizowane w Autoryzowanym Centrum ECLAIR COSMETICS. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące ich przebiegu oraz odpowiedniego do nich przygotowania. Zebraliśmy wszystkie najczęściej zadawane pytania, aby na ich podstawie jeszcze lepiej przybliżyć naszą ofertę.

 

Ile czasu trwa szkolenie? Ile osób w nim uczestniczy?

 

W ofercie Autoryzowanego Centrum ECLAIR COSMETICS znaleźć można kursy różnego typu. Proponujemy zarówno szkolenia z wykonywania manicure hybrydowego z użyciem frezarki, jak i warsztaty ze zdobień Marble Effect. W zależności od wybranych zajęć czas trwania znacząco się różni. Wyróżniamy:

 • krótkie warsztaty, które trwają ok. 4h. Są one najczęściej niecykliczne, sezonowe. Dotyczyć mogą m.in. zdobień ślubnych.
 • szkolenia jednodniowe, które trwają ok. 7h.
 • dwudniowe szkolenia z techniki żelowej – żel system. Łączny czas ich trwania to ok. 15h.

Podczas szkoleń technicznych maksymalna liczba Kursantek to 4 osoby. Warsztaty ze zdobień kierowane są natomiast do grup nie większych niż 6 osób.

 

Czy potrzebna jest modelka?

 

Modelka potrzebna jest podczas następujących szkoleń:

 • Żel system – obecność modelki wymagana w drugim dniu szkolenia.
 • Manicure hybrydowy z zastosowaniem frezarki.
 • Uzupełnienie i odnowa + optymalizacja czasu pracy – wymagana modelka z dużym odrostem.
 • Pedicure.
 • Uzupełnianie i odnowa + optymalizacja czasu pracy - modelka z dużym odrostem stylizacji żelowe.

Podczas pozostałych szkoleń oraz warsztatów Kursantka pracuje na własnej dłoni. Z racji długości trwania zajęć sugerujemy wybieranie cierpliwych modelek – najlepiej koleżanek lub znajomych.

 

Jak przygotować się do szkolenia?

 

Szkolenia oraz warsztaty w Autoryzowanym Centrum ECLAIR COSMETICS  prowadzone są przy stanowiskach wyposażonych w profesjonalne i niezbędne akcesoria dostylizacji paznokci. Wszelkie lakiery hybrydowelampy UV czy ozdoby są zbędne – Kursantka nie musi przychodzić ze swoim sprzętem. Jedyne, o czym powinna pamiętać, to wcześniejsze ściągnięcie stylizacji z paznokci. Niektóre szkolenia nie przewidują bowiem współpracy z modelkami – pracuje się na własnej dłoni. Istotne więc, aby była ona gotowa do części praktycznej kursu. Zachęcamy także do pojawienia się w Autoryzowanym Centrum ECLAIR COSMETICS z pozytywnym nastawieniem, dobrą energią i chęcią do pogłębiania wiedzy :)

 

Co daje szkolenie w Autoryzowanym Centrum ECLAIR COSMETICS?

 

Profesjonalny kurs organizowany w Autoryzowanym Centrum ECLAIR COSMETICS prowadzony jest według najnowszych i najbardziej efektywnych metod nauczania. Do dyspozycji Kursantek oddajemy stanowiska pracy w pełni wyposażone w najlepsze dostępne na rynku urządzenia, narzędzia i kosmetyki. Pracujemy na wysokiej klasy produktach Eclair Cosmetics, zapewniamy także niezbędne materiały szkoleniowe. W trakcie szkolenia gwarantujemy natomiast wsparcie doświadczonych instruktorów (którzy dokładnie analizują wszystkie wykonane prace i zwracają uwagę na nawet najmniejsze błędy techniczne), prezentację ciekawych sposobów na stylizację paznokcioraz uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu manicure hybrydowego. Wszystko po to, aby Kursantki, które zdobędą tytuł stylistki ECLAIR COSMETICS, mogły zaproponować swoim Klientkom usługi najwyższej jakości.

 

Jak przebiega szkolenie?

 

 • W trakcie szkolenia przewidziana jest jedna dłuższa przerwa. Podczas niej zachęcamy Kursantki do uzupełnienia energii – zapewniamy pyszną kawę, herbatę oraz drobny poczęstunek. Zachęcamy także do zabrania własnych przekąsek.
 • Uprzejmie prosimy o wykorzystanie czasu wolnego między zajęciami na korzystanie z telefonów. Szkolenia wymagają bowiem maksymalnego skupienia i zaangażowania – prosimy więc o ich nieużywanie w trakcie kursów.
 • Dzień przed szkoleniem każda Kursantka otrzymuje SMS ze wszystkimi istotnymi informacjami.

 

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursach stylizacji paznokci proponowanych przez Autoryzowane Centrum ECLAIR COSMETICS zapraszamy do kontaktu!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM