Marta Bimek Eclair Educator Poznań
Marta Bimek – Expert Educator Eclair Poznań
Jestem szczęśliwa mamą małej Baśki. Ukończyłam studia kosmetologiczne i pedagogiczne. Paznokciami zajmuję się od prawie 10 lat. Jestem szczęściarą, bo praca jest jednocześnie moja pasją, daje mi ogromną radość, uczucie spełnienia i satysfakcję. Lubię tworzyć coś nowego - zdobienia, które podpowiada mi wyobraźnia; próbować nowe kolory i wzory, a największą radość sprawia mi zadowolenie Klientki, która wychodząc z gabinetu jeszcze długo patrzy na swoje paznokcie z zachwytem. Współpracując z innymi stylistykami w czasie szkoleń staram się im przekazać wiedzę tak, aby po zajęciach nie tylko potrafiły powtórzyć technikę, której się nauczyły, ale także były zarażone pasją i chęcią do działania jaką ja mam w sobie, bo to jest klucz do dobrze wykonanej pracy.
eclair salon

 weronika domańska eclair
Weronika Domańska – Eclair Educator Poznań
Moja pasja związana ze stylizacją paznokci rozpoczęła się w 2009 roku i od tamtej pory nic mnie tak nie pochłania. Już od najmłodszych lat, jako nastolatka kolekcjonowałam olbrzymie zbiory lakierów, a pomalowane paznokcie były priorytetem, nawet gdy nie raz musiałam się z nimi chować przed surowymi nauczycielkami :) W Eclair Nail Studio pracuje od początku 2014 roku i od tego czasu moje hobby stało się sposobem na życie i nabrało powagi. Praca w salonie pozwoliła mi się rozwinąć, odbyć wiele szkoleń i odkryć, że nie chce już nigdy robić niczego innego. Od 2015 roku mam zaszczyt pełnić funkcję instruktorki szkoleń w zakresie zdobnictwa. Uwielbiam swoją pracę, uwielbiam cały mój TEAM! Będąc stylistką paznokci jestem w 100% sobą, a przede wszystkim się spełniam. 
Życzę każdemu, aby kochał swoją prace tak, jak kocham ja ❤️ 
 

rzęsy eclair

Kamila Lis-Kałek - Eclair Educator Poznań


Profesjonalnym przedłużaniem rzęs zajmuje sie juz od 7 lat . Moja pasja stała sie moja pracą, z której czerpie dużą przyjemność. Lubię upiekszać kobiety, a na szkoleniach przekazywać swoją wiedzę i umiejetności dalej. Jestem studentka prawa, lubię dobre jedzenie i sportowy tryb życia.
 Karolina Adamczyk - Eclair Educator Poznań

Od najmłodszych lat interesowałam się rysunkiem, techniką i plastyką. Stylizacja paznokci spadła na mnie, zaraz po studiach, jak grom z jasnego nieba. Z dnia na dzień, zrobiłam wszystkie niezbędne kursy kończąc je z wyróżnieniem, by miesiąc później być już właścicielem salonu stylizacji paznokci happynails. Dzisiaj, jako Eclair Educator tworzę stylizacje, które ogranicza tylko i wyłącznie moja niekończąca się wyobraźnia. Swoją wiedzę i doświadczenie chętnie przekazuje na szkoleniach, które prowadzę z ogromnym zaangażowaniem. Wkładając całe serce w stylizacje zmieniłam pracę w pasję, a w paznokciach zakochałam się z wzajemnością.
tel. 512090830

sylwia brzeska eclair 
Sylwia Brzeska – Expert Educator Eclair Londyn
Najtrudniej jest przedstawić sama siebie . Od 10 Lat moje życie zawodowe jak i prywatne skupia się w Londynie. Absolwentka architektury, ekonomii oraz kosmetyki. Jednak to stylizacja paznokci zagościła na dobre w moim sercu ❤️ Dbałość o szczegóły i proste w formie wzory to cała Ja. Jaka Jestem prywatnie? Kocham zwierzęta, słodycze i język hiszpański. Jestem raczej osobą skrytą i cichą...
Instruktor w Najlepszym Eclair Team jest miejscem gdzie odnalazłam się w 100% ....poznając wspaniałych ludzi oraz budując prawdziwe przyjaźnie :-) Z czego jestem dumna :-) London Fashion Week LFW 2014; 3rd place Naylimpia London 2014 International Competition Runaway Nails category; 4th  place Naylimpia London 2014 International Competition Salon nails category.
fbMonika Zadykowicz - Eclair Educator Bruksela

Monika Zadykowicz - Eclair Educator Bruksela
oją przygodę z paznokciami zaczęłam dokładnie 4 lata temu . Piękne paznokcie to moja pasja. Na co dzień zajmuję się głównie stylizacją paznokci oraz makijażem. Absolwentka Akademii Makijażu w Warszawie oraz studium kosmetycznego SuBe w Białymstoku. Ciągle pogłębiam swoja wiedzę, aby być jeszcze lepsza w tym co robię. Profesjonalizm i dokładność to dla mnie standard . W Eclair Team jestem od października 2016 r.

Agata Auguścik eclair
Agata Auguścik – Eclair Educator Pruszków
Moja przygoda z paznokciami zaczęła się dość wcześnie, bo już w gimnazjum. Za namową mojej koleżanki udałam się do centrum szkoleniowego w roli modelki (króliczka doświadczalnego). To właśnie tego dnia paznokcie, a bardziej ich stylizacja wywarły na mnie ogromne wrażenie! W tym miejscu chcę skierować podziękowania rodzicom, którzy stanęli na wysokości zadania i kupili mi na urodziny zestaw do stylizacji paznokci. Apetyt rósł w miarę jedzenia, wiec był kolejny kurs i kolejny....aż hobby stało się praca i spełnieniem. Dziś jestem szkoleniowcem marki Eclair i współwłaścicielem wspaniałego miejsca jakim jest "Babiniec".
PS. miałam wielkie szczęście natrafić na tak wspaniały team jakim jest Eclair ❤️❤️❤️
fb

eclair educator szczecin
Sonia Czarnecka - Eclair Educator Szczecin
Profesjonalnie stylizacją paznokci zajmuję się dopiero od 3 lat, jednak cała przygoda zaczęła się dużo wcześniej. Malowaniem interesowałam się od najmłodszych lat, gdzie w domowym zaciszu zdobiłam ściany. Z biegiem czasu odkryłam, że paznokcie są równie doskonałym materiałem na realizację niekończącej się weny. Lakiery w niedługim czasie zostały zastąpione farbkami i żelami. Pasja zaczęła stawać się najlepszym sposobem na życie, jaki mogłam sobie tylko wymarzyć. Obecnie poszerzam horyzonty nieustannie się szkoląc. W mojej pracy największą uwagę przywiązuje do staranności, a nieskończone pomysły z powodzeniem zdobią dłonie moich Klientek. Wszystko to pozwoliło mi dołączyć do Eclair Team, gdzie mam możliwość zarażać swoim zamiłowaniem i dzielić wiedzą z kursantami jak i dalej się rozwijać.
tel. 516195989
fb

 natalia dec eclair
Natalia Dec – Eclair Educator Biała Podlaska
Z wykształcenia jestem Kosmetologiem i Technologiem Chemicznym. Moja przygoda ze stylizacją paznokci zaczęła się 10 lat temu. Już od pierwszego szkolenia zakochałam się w tym zawodzie i postanowiłam zająć się tym na poważnie. W 2010 r. otworzyłam swój własny salon w Białej Podlaskiej. Od początku mojej drogi ze stylizacją paznokci towarzyszyła mi metoda żelowa i w niej czuję się najlepiej. Moje serce skradły również różnego rodzaju zdobienia. Stylizacja paznokci to moja wielka pasja. Pragnę zdobywać nową wiedzę i nie pozostawać w tyle, dlatego pogłębiam swoją wiedzę i uczęszczam na szkolenia zarówno z metod technicznych, jak również ze zdobień. Moja przygoda z firmą Eclair rozpoczęła się w 2013 r. Tam poznałam nowatorskie kształty i nowoczesne techniki zdobień. W 2015 r. dołączyłam do najlepszego Teamu Eclair i zostałam instruktorem tej firmy. Uwielbiam szkolić innych i przekazywać im swoją wiedzę. Mam nadzieję, że szkoląc "zarażam" innych swoją pasją i rozbudzam w przyszłych stylistkach zapał do pracy i kreatywność. Moim marzeniem oraz celem jest udział w mistrzostwach.
Natalia Dec – Eclair Educator Koszalin
Witajcie! Pochodzę ze Szczecinka, mieszkam i pracuję w Koszalinie w Artisticanails. Do świata kosmetyki kolorowej należę od około 8 lat. Moją pasją i pracą jest profesjonalna stylizacja paznokci (w tym także szkolenia), rzęs oraz makijażu. Mam na swoim koncie uczestnictwo w rożnego rodzaju szkoleniach, warsztatach, pokazach, seminariach ze znanymi osobami z branży paznokciowej i nie tylko. Pierwsze przygody z paznokciami zaczęły się w moim rodzinnym mieście, gdzie brałam udział w licznych szkoleniach. Do dziś doszkalam się z nowych technik. Co roku jeżdżę na targi kosmetyczne w poszukiwaniu nowinek. Doświadczenie zebrane w ciągu ostatnich lat sprawiło, że otworzyłam własną działalność "Artisticanails". Inspiracje czerpię z przeróżnych źródeł: od mistrzów, z gazet branżowych, stron internetowych a także ubrań i przeróżnych faktur i struktur, czasem moją inspiracją staje się sama Klientka bądź jej osobowość. Jestem na bieżąco z nowymi trendami pojawiającymi się na rynku kosmetycznym, moja złota zasada „spełnić życzenie każdej Klientki oraz przekazać jak najwię,cej wiedzy swoim kursantom”.
 tel. 606958743

 iwona jóskowiak eclair
Iwona Jóskowiak-Eclair Educator Leszno
Jestem właścicielką Salonu Kosmetycznego i matką dwóch córek. Od najmłodszych lat interesowała mnie kosmetyka estetyczna. Nie od razu poszłam w tym kierunku, ale wewnętrzny zew nie dawał mi spokoju. Studium kosmetyczne skończyłam w 2008 roku. W trakcie nauki zrobiłam pierwsze szkolenie z przedłużania paznokci metodą żelową. Zaraz po szkoleniu zaczęłam działać. W 2010 roku urodziłam drugie dziecko i miałam chwile przerwy. Kiedy Zuzia miała roczek postanowiłam otworzyć salon. Cały czas czułam niedosyt więc zrobiłam kolejne szkolenia: przedłużanie paznokci metodą akrylową i kolejne ze zdobień.  Kolejne kursy dawały mi taką energię i power do pracy, że postanowiłam, że mogę się tym podzielić i od 2014 roku jestem również szkoleniowcem. Kiedyś ktoś mi powiedział ,, jak będziesz robić w życiu to co lubisz to nigdy nie będziesz musiała pracować " I mi się to udało J
fb
 monika kąkolewska eclair
Monika Kąkolewska – Eclair Educator Inowrocław
Stylizacją paznokci zajmuję się od 2007 roku. Jest to moja pasja. Od roku 2011 prowadzę prężnie rozwijający się salon w Inowrocławiu. Choć nie mam na swoim koncie medali czy pucharów, mogę cieszyć się gronem zadowolonych Klientek, które powracają do mnie systematycznie i zawsze mogą liczyć na stworzenie starannych i precyzyjnych dzieł na swoich dłoniach. Specjalizuję się w stylizacji paznokci metodą żelową, akrylową, manicure hybrydowego, pedicure oraz nail art. Tytuł Eclair Educator to spełnienie jednego z moich marzeń. Regularnie odbywam szkolenia pod okiem najlepszych stylistów i udoskonalam fach, którym mogę cieszyć się z innymi przekazując zdobytą wiedzę w jak najlepszy sposób swoim kursantom. Dzięki swojej pracy łączę pasję z przyjemnością tworzenia. Znam najnowsze trendy i nieustannie dążę do perfekcji dzięki marce Eclair. Jestem stylistką, której możesz zaufać, w pełni powierzyć swoje dłonie i cieszyć się zadowoleniem. Cenię sobie styl, perfekcję w wykonywanej pracy oraz zadowolenie każdej Klientki.

 natalia kowalska eclair
Natalia Kowalska – Eclair Educator Kraków
Stylizacją paznokci zajmuję się od 4 lat. Ta pasja znalazła się w moim życiu całkiem spontanicznie, nie szukałam jej, po prostu przyszła, ale nie jest ona jedyna - moja życiową pasją jest również taniec. Niektórzy pomyślą, że przecież  to zupełnie skrajne zajęcia... Co łączy te dwie pasje? Precyzyjność, kreatywność i ciągły rozwój:) Jeśli tego właśnie oczekujesz od swojej stylistki- zapraszam do mnie ;)

 monika majewska eclair
Monika Majewska-Kieler - Expert Educator Eclair Warszawa
Moja mama nigdy nie miała czasu na malowanie paznokci, a starsze siostry zdolności do nakładania lakieru... dlatego to ja podjęłam się tego wyzwania! Usiadłam przed gazetą z ogłoszeniami i udałam się na kurs stylizacji paznokci. Później studium kosmetyczne, a dalej studia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Kosmetologia pochłonęła mnie na kilka lat, ale to paznokcie zawsze były u mnie numerem 1 , dlatego jestem tu gdzie jestem. Dwanaście lat doświadczenia, ogromna pasja i chęć "czegoś więcej" doprowadziły mnie do Tytułu Eclair Educator. Od dwóch lat jestem właścicielką studia paznokci NAF (Nailartfashion). Dużo satysfakcji daje mi przekazywanie wiedzy i praca z najlepszymi, czyli Eclair Team.

 
Natalia Grzegorz - Eclair Educator Głogów
Przygodę z paznokciami rozpoczęłam 10 lat temu. Począwszy od zakupienia najzwyklejszego zestawu, siedziałam dniami i nocami nad paznokciami. Początki były trudne - wiadomo. Nadeszła myśl "a może kosmetyka?! " Po drodze poznałam świat kosmetologii, którym niekoniecznie byłam zafascynowana. Wszystko krążyło wokół paznokci, myśl ze sprawia mi to przyjemność była największą wartością! Odszukałam w Internecie stronę Eclair i zaczęłam wykonywać wszystkie szkolenia po kolei. Czas zleciał ... Od 4 lat mam status Salonu Firmowego, a od  1,5 roku istnieję jako Instruktor marki Eclair Cosmetics. Jestem szczęśliwa mamą 3,5 letniej Lilki i wykonuję w życiu pracę, którą kocham oraz która pozwala mi poznawać nowych ludzi, nowe doświadczenia, nowe wyzwania.
 paulina pudełek gorgol eclair
Paulina Pudełek-Gorgol - Expert Educator Eclair Łuków
Codziennie  mierzę się z rynkiem "paznokciowym", który jest niespokojny niczym wzburzone morze. Dlatego też nieustannie uczestniczę w różnych pokazach, warsztatach i szkoleniach, pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności, co jest niesamowicie ważne w tej branży. Dzielenie się swoją wiedzą jako Instruktor Eclair, daje mi ogrom radości i satysfakcji. Czuję się jak "ryba w wodzie "- zresztą jak to na zodiakalną rybkę przystało. Odkąd pamiętam bardzo cenię sobie piękno, niezależność i perfekcyjnie dobrane stylizacje do osobowości.  Paznokcie to moja największa pasja. Uwielbiam tworzyć wyjątkowe zdobienia i niebanalne stylizacje. Tym samym moje życie "kręci" się na wysokich obrotach, ale nie wyobrażam sobie tego zmieniać, bo po prostu nie byłabym sobą. W Eclair Team od 2013 roku.
 

eclair

Marta Jeżowska-Tiede - Eclair Educator Bydgoszcz
Kosmetolog, stylistka paznokci - zdecydowanie pasjonatka zawodu. Od kiedy zajmuję się paznokciami? Już od gimnazjum. To właśnie stylizacja paznokci wciągnęła mnie w świat kosmetyki i zagrała w mojej duszy. Rozpoczęłam od praktyk w zaprzyjaźnionym salonie kosmetycznym, a następnie przechodząc przez wiele kursów, szkoleń i studia na uniwersytecie medycznym, w 2015 roku zrealizowałam swoje marzenie i otworzyłam własne studio urody. Codziennie spełniam się w pracy z ludźmi, a świadcząc usługi kosmetyczne dążę do perfekcji. Moje wieloletnie doświadczenie, umiejętności i pasja do zawodu pozwoliły mi na dołączenie do grona Eclair Team i poszerzenie grona szkoleniowców. Teraz, z ogromną przyjemnością i satysfakcją, swoją wiedzę będę przekazywała moim kursantkom, które w "Kuźni Urody" znajdą rzetelne i sprawdzone informacje oraz profesjonalne produkty do stylizacji paznokci.
Kinga Czapska - Eclair Educator Wrocław
Witajcie! Jestem inżynierem gospodarki przestrzennej, ale już na pierwszym roku studiów, wiedziałam czego tak naprawdę pragnę i rozpoczęłam pracę w salonie stylizacji paznokci. Moja miłość do paznokci zaczęła się już w gimnazjum, tworząc cuda zwykłymi lakierami. W 2014 roku postanowiłam zająć się stylizacją paznokci na poważnie i odbyłam swoje pierwsze szkolenie. I tak po wielu kursach i szkoleniach spełniło się jedno z moich marzeń - stałam się częścią cudownego Eclair Teamu. Obecnie prowadzę swój salon „O! nails” we Wrocławiu, do którego serdecznie Was zapraszam na szkolenia.
Dorota Klimowicz - Eclair Educator Gdynia
W tym zawodzie fascynuje mnie różnorodność. Praktycznie nigdy nie można narzekać na monotonię. Nie boję się zmian – wręcz je lubię! Do działania napędza mnie codzienna chęć poznawania nowych ludzi, ich historii i gustów. Moja praca mi to zapewnia. Uwielbiam zdobienia, które są zawsze wyjątkowe i niepowtarzalne.
Andżelika Jach - Eclair Educator Sulechów
Początki ze stylizacją nie były łatwe...pamiętam jak dziś, kiedy po kilkutygodniowych próbach, jeszcze jako samouk, wykrzyczała bliskim, że na pewno nie będę robić paznokci :) Oczywiście do pierwszego szkolenia, gdzie pochłonęło mnie to na dobre i stało sposobem na życie i wielka pasję.
Dziś prowadzę własny salon i nie wyobrażam sobie co by było gdybym się poddała... Dlatego doskonale wiem ile trudnych chwil i zwątpień czeka Was na początku. Dlatego zapraszam serdecznie na szkolenia, na których również postaram się w Was zaszczepić miłość do tego zawodu. Prywatnie... szczęśliwa mama Mii, pasjonatka dobrej kuchni i muzyki. Zdecydowanie perfekcjonistka co przekłada się również na moją pracę.
Joanna Kogut - Eclair Educator Zielona Góra
Paznokciami zajmuję się od 2015 roku. Z wykształcenia i zamiłowania jestem technikiem usług kosmetycznych. Moja praca sprawia mi wiele satysfakcji. Prywatnie mama Zuzki i miłośniczka książek. Najpiękniejszy kolor na paznokciach to oczywiście czerwony.
Tetiana Dumcheva - Eclair Educator Zielona Góra
Ukończyłam studia ekonomiczne, ale od 2014 roku to paznokcie są moją(zaraz po mężu) największą miłością. Lubię kreatywne i niestandardowe zdobienia. W wolnych chwilach ćwiczę jogę, która daje mi siłe i energię do tworzenia nowych stylizacji.