Myślisz o rozpoczęciu przygody ze stylizacją paznokci? A może pracujesz jako stylistka i pragniesz poszerzyć swoje umiejętności w trakcie kursu prowadzonego przez profesjonalistów?

Jeśli tak – mamy dla Ciebie propozycję! Postaw na szkolenia organizowane w Autoryzowanych Placówkach Szkoleniowych ECLAIR COSMETICS.

Głównym celem szkoleń Eclair jest nie tylko przygotowanie Uczestników do pracy jako Stylistka Paznokci, ale także rozwijanie ich umiejętności, inspirowanie do twórczej pracy, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem profesjonalistów.

Realizowane są one w oparciu o autorskie programy przygotowane z myślą o każdej miłośniczce pięknych paznokci, która chce poznać najnowsze trendy i nauczyć się prawidłowego wykonywania stylizacji. Program poszczególnych szkoleń zawiera wszystkie niezbędne informacje, przedstawiane w sposób przystępny, rzeczowy i profesjonalny przez wysoko wykwalifikowanych Educatorów Marki Eclair.

Podczas szkoleń każdy z uczestników ma do swojej dyspozycji najwyższej jakości produkty oraz urządzenia w pełni wyposażonych salach szkoleniowych. Szkolenia odbywają się w małych grupach, dzięki czemu Educator ma możliwość poświęcić maksimum czasu każdemu uczestnikowi.

Znajdź swoje miasto, kliknij i poznaj swojego Educatora Eclair.

  szkolenia-eclair-centrum-poznan 

szkolenia-eclair-londynszkolenia-eclair-warszawaszkolenia-eclair-krakow

szkolenia-eclair-lukowszkolenia-eclair-szczecin

szkolenia-eclair-szczecinekszkolenia-eclair-lesznoszkolenia-eclair-pulawy

szkolenia-eclair-poznanszkolenia-eclair-wroclawszkolenia-eclair-glogow

szkolenia-eclair-gdyniaszkolenia-eclair-rzeszowszkolenia-eclair-lublin

szkolenia-eclair-bialapodlaska

 szkolenia-eclair-pruszkowszkolenia-eclair-sulechówszkolenia-eclair-grodków

szkolenia-eclair-lodzszkolenia-eclair-inowrocław

Nasze szkolenia prowadzimy na każdym etapie zaawansowania, niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz w tej branży, czy jesteś zawodową Stylistką.

Uczestnicząc w naszych szkoleniach masz możliwość, uczyć się od najlepszych!

Pragniemy, aby nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie było dla Was inspiracją i pozwoliło osiągnąć sukces. Szkolenia w Eclair to ciągły rozwój, kreatywność i zgłębianie tajników świata stylizacji paznokci.

Jeśli masz już za sobą szkolenia, ale masz wrażenie, że straciłaś swój czas, bo nic Ci one nie dały – przyjdź do nas. Stawiamy przede wszystkim na praktykę pod czujnym okiem najlepszych Educatorów, dzięki czemu masz pewność, że zdobytą wiedzę wykorzystasz w codziennej pracy w salonie. Twoje klientki z pewnością to docenią.

 


Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM