Marta Bimek Eclair Educator Poznań
Marta Bimek – Eclair Educator Poznań
Jestem szczęśliwa mamą małej Baśki. Ukończyłam studia kosmetologiczne i pedagogiczne. Paznokciami zajmuję się od prawie 10 lat. Jestem szczęściarą, bo praca jest jednocześnie moja pasją, daje mi ogromną radość, uczucie spełnienia i satysfakcję. Lubię tworzyć coś nowego - zdobienia, które podpowiada mi wyobraźnia; próbować nowe kolory i wzory, a największą radość sprawia mi zadowolenie Klientki, która wychodząc z gabinetu jeszcze długo patrzy na swoje paznokcie z zachwytem. Współpracując z innymi stylistykami w czasie szkoleń staram się im przekazać wiedzę tak, aby po zajęciach nie tylko potrafiły powtórzyć technikę, której się nauczyły, ale także były zarażone pasją i chęcią do działania jaką ja mam w sobie, bo to jest klucz do dobrze wykonanej pracy.
eclair salon

 weronika domańska eclair
Weronika Domańska – Eclair Educator Poznań
Moja pasja związana ze stylizacją paznokci rozpoczęła się w 2009 roku i od tamtej pory nic mnie tak nie pochłania. Już od najmłodszych lat, jako nastolatka kolekcjonowałam olbrzymie zbiory lakierów, a pomalowane paznokcie były priorytetem, nawet gdy nie raz musiałam się z nimi chować przed surowymi nauczycielkami :) W Eclair Nail Studio pracuje od początku 2014 roku i od tego czasu moje hobby stało się sposobem na życie i nabrało powagi. Praca w salonie pozwoliła mi się rozwinąć, odbyć wiele szkoleń i odkryć, że nie chce już nigdy robić niczego innego. Od 2015 roku mam zaszczyt pełnić funkcję instruktorki szkoleń w zakresie zdobnictwa. Uwielbiam swoją pracę, uwielbiam cały mój TEAM! Będąc stylistką paznokci jestem w 100% sobą, a przede wszystkim się spełniam. 
Życzę każdemu, aby kochał swoją prace tak, jak kocham ja ❤️ 
 

rzęsy eclair

Kamila Lis - Eclair Educator Poznań


Profesjonalnym przedłużaniem rzęs zajmuje sie juz od 7 lat . Moja pasja stała sie moja pracą, z której czerpie dużą przyjemność. Lubię upiekszać kobiety, a na szkoleniach przekazywać swoją wiedzę i umiejetności dalej. Jestem studentka prawa, lubię dobre jedzenie i sportowy tryb życia.
 Karolina Adamczyk - Eclair Educator Poznań

Od najmłodszych lat interesowałam się rysunkiem, techniką i plastyką. Stylizacja paznokci spadła na mnie, zaraz po studiach, jak grom z jasnego nieba. Z dnia na dzień, zrobiłam wszystkie niezbędne kursy kończąc je z wyróżnieniem, by miesiąc później być już właścicielem salonu stylizacji paznokci happynails. Dzisiaj, jako Eclair Educator tworzę stylizacje, które ogranicza tylko i wyłącznie moja niekończąca się wyobraźnia. Swoją wiedzę i doświadczenie chętnie przekazuje na szkoleniach, które prowadzę z ogromnym zaangażowaniem. Wkładając całe serce w stylizacje zmieniłam pracę w pasję, a w paznokciach zakochałam się z wzajemnością.
tel. 512090830

sylwia brzeska eclair 
Sylwia Brzeska – Eclair Educator Londyn
Najtrudniej jest przedstawić sama siebie . Od 10 Lat moje życie zawodowe jak i prywatne skupia się w Londynie. Absolwentka architektury, ekonomii oraz kosmetyki. Jednak to stylizacja paznokci zagościła na dobre w moim sercu ❤️ Dbałość o szczegóły i proste w formie wzory to cała Ja. Jaka Jestem prywatnie? Kocham zwierzęta, słodycze i język hiszpański. Jestem raczej osobą skrytą i cichą...
Instruktor w Najlepszym Eclair Team jest miejscem gdzie odnalazłam się w 100% ....poznając wspaniałych ludzi oraz budując prawdziwe przyjaźnie :-) Z czego jestem dumna :-) London Fashion Week LFW 2014; 3rd place Naylimpia London 2014 International Competition Runaway Nails category; 4th  place Naylimpia London 2014 International Competition Salon nails category.
fb

 aleksandra kamińska eclair
Aleksandra Kamińska – Eclair Educator Elbląg
Jestem idealnym obrazem Stylistki młodego pokolenia, wygadana i wszędzie mnie pełno. Swoje pierwsze kroki w stylizacji paznokci rozpoczęłam w 2011 r, pasja pochłonęła mnie w całości i usidliła w swoich szponach do dziś. Żadne wyzwanie nie stanowi dla mnie problemu. W świat Stylizacji wprowadzę Cię najlepiej jak potrafię bo to moja pasja i hobby. Swoim pędzlem jak magiczną różdżką pokażę Ci piękno tego zawodu. Chętnie uczestniczę w szkoleniach i warsztatach w dalszym ciągu rozwijając swoje umiejętności. Całą zdobytą wiedzę, przekażę Ci na szkoleniach i warsztatach, rozwieję Twoje wszelkie wątpliwości zarażając Cię pozytywną energią i zapałem do dalszego działania.
fb

 magda sawica eclair
Magdalena Sawica – Eclair Educator Manchester
Stylistka z pasji, szkoleniowiec z wieloletnim stażem, laureatka wielu konkursów oraz Mistrzostw Stylizacji paznokci. Pracuję w zawodzie od 2009 roku. Swoją przygodę rozpoczęłam od szkolenia metody żelowej, która do dziś pozostaje moim faworytem. Przez kolejne lata swoją wiedzę wzbogacałam u znanych i cenionych szkoleniowców w kraju i zagranicą. Moja sumienność została doceniona przez kilka branżowych firm, a ostatecznie od roku 2011 dzielę się swoją wiedzą oraz pasją ze swoimi Kursantkami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje oferując tym samym zarówno swoim Klientkom jak i Kursantkom nowe rozwiązania.


Eva Kozlovska - Eclair Educator Wilno
Eva Kozlovska - Eclair Educator Wilno
Jestem właścicielką salonu "Lavish Beauty & Esthetics" w Wilnie, praktykującą specjalistką manicure i pedicure, stylistką paznokci, a także certyfikowaną instruktorką Eclair na Litwie. Swoją karierę w sferze piękności rozpoczęłam w 2006 roku. Studia prawnicze zamieniłam na kursy przedłużania paznokci, ale nigdy nie myślałam, że to będzie mój podstawowy zawód. Jednak tak pokierował mną los i na dzień dzisiejszy jestem w tej branży już 10 lat. Skończyłam szkołę kosmetologiczną "Art of Beauty" szkolącą według międzynarodowych standardów. Biorę udział w wielu szkoleniach i regularnie podnoszę swoje kwalifikacje. W 2014 roku założyłam "Lavish Beauty & Esthetics" salon urody i estetyki. Obecnie poszerzam swoją działalność i buduję plany na przyszłość. Z wielką radością dołączyłam do grona instruktorek Eclair i od tej pory swoją wiedzę i doświadczenie będę przekazywać osobom rozpoczynającym swoją przygodę w stylizacji paznokci. Moje doświadczenie, sumienność, odpowiedzialność, miłości do zawodu zawsze pozostają docenione przez Klientki.

tel. +370 690 62626Monika Zadykowicz - Eclair Educator Bruksela

Monika Zadykowicz - Eclair Educator Bruksela
Moją przygodę z paznokciami zaczęłam dokładnie 4 lata temu . Piękne paznokcie to moja pasja. Na co dzień zajmuję się głównie stylizacją paznokci oraz makijażem. Absolwentka Akademii Makijażu w Warszawie oraz studium kosmetycznego SuBe w Białymstoku. Ciągle pogłębiam swoja wiedzę, aby być jeszcze lepsza w tym co robię. Profesjonalizm i dokładność to dla mnie standard . W Eclair Team jestem od października 2016 r.

Agata Auguścik eclair
Agata Auguścik – Eclair Educator Pruszków
Moja przygoda z paznokciami zaczęła się dość wcześnie, bo już w gimnazjum. Za namową mojej koleżanki udałam się do centrum szkoleniowego w roli modelki (króliczka doświadczalnego). To właśnie tego dnia paznokcie, a bardziej ich stylizacja wywarły na mnie ogromne wrażenie! W tym miejscu chcę skierować podziękowania rodzicom, którzy stanęli na wysokości zadania i kupili mi na urodziny zestaw do stylizacji paznokci. Apetyt rósł w miarę jedzenia, wiec był kolejny kurs i kolejny....aż hobby stało się praca i spełnieniem. Dziś jestem szkoleniowcem marki Eclair i współwłaścicielem wspaniałego miejsca jakim jest "Babiniec".
PS. miałam wielkie szczęście natrafić na tak wspaniały team jakim jest Eclair ❤️❤️❤️
fb

eclair educator szczecin
Sonia Czarnecka - Eclair Educator Szczecin
Profesjonalnie stylizacją paznokci zajmuję się dopiero od 3 lat, jednak cała przygoda zaczęła się dużo wcześniej. Malowaniem interesowałam się od najmłodszych lat, gdzie w domowym zaciszu zdobiłam ściany. Z biegiem czasu odkryłam, że paznokcie są równie doskonałym materiałem na realizację niekończącej się weny. Lakiery w niedługim czasie zostały zastąpione farbkami i żelami. Pasja zaczęła stawać się najlepszym sposobem na życie, jaki mogłam sobie tylko wymarzyć. Obecnie poszerzam horyzonty nieustannie się szkoląc. W mojej pracy największą uwagę przywiązuje do staranności, a nieskończone pomysły z powodzeniem zdobią dłonie moich Klientek. Wszystko to pozwoliło mi dołączyć do Eclair Team, gdzie mam możliwość zarażać swoim zamiłowaniem i dzielić wiedzą z kursantami jak i dalej się rozwijać.
tel. 516195989
fb

 natalia dec eclair
Natalia Dec – Eclair Educator Biała Podlaska
Z wykształcenia jestem Kosmetologiem i Technologiem Chemicznym. Moja przygoda ze stylizacją paznokci zaczęła się 10 lat temu. Już od pierwszego szkolenia zakochałam się w tym zawodzie i postanowiłam zająć się tym na poważnie. W 2010 r. otworzyłam swój własny salon w Białej Podlaskiej. Od początku mojej drogi ze stylizacją paznokci towarzyszyła mi metoda żelowa i w niej czuję się najlepiej. Moje serce skradły również różnego rodzaju zdobienia. Stylizacja paznokci to moja wielka pasja. Pragnę zdobywać nową wiedzę i nie pozostawać w tyle, dlatego pogłębiam swoją wiedzę i uczęszczam na szkolenia zarówno z metod technicznych, jak również ze zdobień. Moja przygoda z firmą Eclair rozpoczęła się w 2013 r. Tam poznałam nowatorskie kształty i nowoczesne techniki zdobień. W 2015 r. dołączyłam do najlepszego Teamu Eclair i zostałam instruktorem tej firmy. Uwielbiam szkolić innych i przekazywać im swoją wiedzę. Mam nadzieję, że szkoląc "zarażam" innych swoją pasją i rozbudzam w przyszłych stylistkach zapał do pracy i kreatywność. Moim marzeniem oraz celem jest udział w mistrzostwach.
Natalia Dec – Eclair Educator Koszalin
Witajcie! Pochodzę ze Szczecinka, mieszkam i pracuję w Koszalinie w Artisticanails. Do świata kosmetyki kolorowej należę od około 8 lat. Moją pasją i pracą jest profesjonalna stylizacja paznokci (w tym także szkolenia), rzęs oraz makijażu. Mam na swoim koncie uczestnictwo w rożnego rodzaju szkoleniach, warsztatach, pokazach, seminariach ze znanymi osobami z branży paznokciowej i nie tylko. Pierwsze przygody z paznokciami zaczęły się w moim rodzinnym mieście, gdzie brałam udział w licznych szkoleniach. Do dziś doszkalam się z nowych technik. Co roku jeżdżę na targi kosmetyczne w poszukiwaniu nowinek. Doświadczenie zebrane w ciągu ostatnich lat sprawiło, że otworzyłam własną działalność "Artisticanails". Inspiracje czerpię z przeróżnych źródeł: od mistrzów, z gazet branżowych, stron internetowych a także ubrań i przeróżnych faktur i struktur, czasem moją inspiracją staje się sama Klientka bądź jej osobowość. Jestem na bieżąco z nowymi trendami pojawiającymi się na rynku kosmetycznym, moja złota zasada „spełnić życzenie każdej Klientki oraz przekazać jak najwię,cej wiedzy swoim kursantom”.
 tel. 606958743

Joanna Hamiltpon Eclair Educator Bad Windsheim
Joanna Malgorzata Hamilton – Eclair Educator Bad Windsheim
W 2008 przeniosłam się do Bad Windsheim, małego miasteczka we Frankonii i tu rozpoczęłam swoja przygodę z kosmetyka. Zawsze interesowało mnie naturalne piękno i postanowiłam mając 30 lat rozpocząć nową przygodę w życiu. Nie podejrzewałam nawet, że stanie się to moją pasją, hobby i ulubioną pracą! Przez kilka lat pracowałam w LCN Beauty School, równocześnie rozwijałam swoją własną działalność w Bad Windsheim. W 2012 zostałam trenerem dla LCN, a w 2013 dla Eclair Nails. Dziś prowadzę studio kosmetyczne w centrum miasteczka, współpracuję ze znaną polską firmą kosmetyczną jako szkoleniowiec na terenie Niemiec, osiągnęłam III stopień jako wizażystka dla MakeUp Designory oraz współpracuję z Concerto Munchen i Berlin Fashion Week. Prywatnie jestem Mamą trójki dzieci, ukończyłam studia licencjackie nauczycielskie z angielskiego i pedagogiki socjalnej w Niemczech, a w Polsce z zarządzania zasobami ludzkimi. Uwielbiam dbać o mój ogród i wygłupy z moimi pociechami.

 iwona jóskowiak eclair
Iwona Jóskowiak-Eclair Educator Leszno
Jestem właścicielką Salonu Kosmetycznego i matką dwóch córek. Od najmłodszych lat interesowała mnie kosmetyka estetyczna. Nie od razu poszłam w tym kierunku, ale wewnętrzny zew nie dawał mi spokoju. Studium kosmetyczne skończyłam w 2008 roku. W trakcie nauki zrobiłam pierwsze szkolenie z przedłużania paznokci metodą żelową. Zaraz po szkoleniu zaczęłam działać. W 2010 roku urodziłam drugie dziecko i miałam chwile przerwy. Kiedy Zuzia miała roczek postanowiłam otworzyć salon. Cały czas czułam niedosyt więc zrobiłam kolejne szkolenia: przedłużanie paznokci metodą akrylową i kolejne ze zdobień.  Kolejne kursy dawały mi taką energię i power do pracy, że postanowiłam, że mogę się tym podzielić i od 2014 roku jestem również szkoleniowcem. Kiedyś ktoś mi powiedział ,, jak będziesz robić w życiu to co lubisz to nigdy nie będziesz musiała pracować " I mi się to udało J
fb
 monika kąkolewska eclair
Monika Kąkolewska – Eclair Educator Inowrocław
Stylizacją paznokci zajmuję się od 2007 roku. Jest to moja pasja. Od roku 2011 prowadzę prężnie rozwijający się salon w Inowrocławiu. Choć nie mam na swoim koncie medali czy pucharów, mogę cieszyć się gronem zadowolonych Klientek, które powracają do mnie systematycznie i zawsze mogą liczyć na stworzenie starannych i precyzyjnych dzieł na swoich dłoniach. Specjalizuję się w stylizacji paznokci metodą żelową, akrylową, manicure hybrydowego, pedicure oraz nail art. Tytuł Eclair Educator to spełnienie jednego z moich marzeń. Regularnie odbywam szkolenia pod okiem najlepszych stylistów i udoskonalam fach, którym mogę cieszyć się z innymi przekazując zdobytą wiedzę w jak najlepszy sposób swoim kursantom. Dzięki swojej pracy łączę pasję z przyjemnością tworzenia. Znam najnowsze trendy i nieustannie dążę do perfekcji dzięki marce Eclair. Jestem stylistką, której możesz zaufać, w pełni powierzyć swoje dłonie i cieszyć się zadowoleniem. Cenię sobie styl, perfekcję w wykonywanej pracy oraz zadowolenie każdej Klientki.

 natalia kowalska eclair
Natalia Kowalska – Eclair Educator Kraków
Stylizacją paznokci zajmuję się od 4 lat. Ta pasja znalazła się w moim życiu całkiem spontanicznie, nie szukałam jej, po prostu przyszła, ale nie jest ona jedyna - moja życiową pasją jest również taniec. Niektórzy pomyślą, że przecież  to zupełnie skrajne zajęcia... Co łączy te dwie pasje? Precyzyjność, kreatywność i ciągły rozwój:) Jeśli tego właśnie oczekujesz od swojej stylistki- zapraszam do mnie ;)

 monika majewska eclair
Monika Majewska - Eclair Educator Warszawa
Moja mama nigdy nie miała czasu na malowanie paznokci, a starsze siostry zdolności do nakładania lakieru... dlatego to ja podjęłam się tego wyzwania! Usiadłam przed gazetą z ogłoszeniami i udałam się na kurs stylizacji paznokci. Później studium kosmetyczne, a dalej studia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Kosmetologia pochłonęła mnie na kilka lat, ale to paznokcie zawsze były u mnie numerem 1 , dlatego jestem tu gdzie jestem. Dwanaście lat doświadczenia, ogromna pasja i chęć "czegoś więcej" doprowadziły mnie do Tytułu Eclair Educator. Od dwóch lat jestem właścicielką studia paznokci NAF (Nailartfashion). Dużo satysfakcji daje mi przekazywanie wiedzy i praca z najlepszymi, czyli Eclair Team.

 natalia marciszak eclair
Natalia Grzegorz - Eclair Educator Głogów
Przygodę z paznokciami rozpoczęłam 10 lat temu. Począwszy od zakupienia najzwyklejszego zestawu, siedziałam dniami i nocami nad paznokciami. Początki były trudne - wiadomo. Nadeszła myśl "a może kosmetyka?! " Po drodze poznałam świat kosmetologii, którym niekoniecznie byłam zafascynowana. Wszystko krążyło wokół paznokci, myśl ze sprawia mi to przyjemność była największą wartością! Odszukałam w Internecie stronę Eclair i zaczęłam wykonywać wszystkie szkolenia po kolei. Czas zleciał ... Od 4 lat mam status Salonu Firmowego, a od  1,5 roku istnieję jako Instruktor marki Eclair Cosmetics. Jestem szczęśliwa mamą 3,5 letniej Lilki i wykonuję w życiu pracę, którą kocham oraz która pozwala mi poznawać nowych ludzi, nowe doświadczenia, nowe wyzwania.

 natalia patyk góralska eclair
Natalia Patyk Góralska – Toruń
Stylistka paznokci z trzynastoletnim stażem. Pasjonatka zdobień artystycznych. Absolwentka wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Dyplomowany Instruktor Eclair oraz technik usług kosmetycznych.

 paulina pudełek gorgol eclair
Paulina Pudełek-Gorgol - Eclair Educator Łuków
Codziennie  mierzę się z rynkiem "paznokciowym", który jest niespokojny niczym wzburzone morze. Dlatego też nieustannie uczestniczę w różnych pokazach, warsztatach i szkoleniach, pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności, co jest niesamowicie ważne w tej branży. Dzielenie się swoją wiedzą jako Instruktor Eclair, daje mi ogrom radości i satysfakcji. Czuję się jak "ryba w wodzie "- zresztą jak to na zodiakalną rybkę przystało. Odkąd pamiętam bardzo cenię sobie piękno, niezależność i perfekcyjnie dobrane stylizacje do osobowości.  Paznokcie to moja największa pasja. Uwielbiam tworzyć wyjątkowe zdobienia i niebanalne stylizacje. Tym samym moje życie "kręci" się na wysokich obrotach, ale nie wyobrażam sobie tego zmieniać, bo po prostu nie byłabym sobą. W Eclair Team od 2013 roku.
 
julia sasin eclair
Julia Sasin – Eclair Educator Łódź
Stylizacją paznokci zafascynowałam się 7 lat temu. Od 2014 roku prowadzę salon "Mani-Ju" Łodzi. Tytuł instruktora marki Eclair noszę dumnie od stycznia 2015. Wciąż doskonalę swój warsztat i biorę udział w różnych kursach. Moje kursantki oceniają wzorowo prowadzone przeze mnie szkolenia . Prywatnie jestem mamą Igora i partnerką życiową Michała.


eclair

Marta Sulińska - Eclair Educator Bydgoszcz
Kosmetolog, stylistka paznokci - zdecydowanie pasjonatka zawodu. Od kiedy zajmuję się paznokciami? Już od gimnazjum. To właśnie stylizacja paznokci wciągnęła mnie w świat kosmetyki i zagrała w mojej duszy. Rozpoczęłam od praktyk w zaprzyjaźnionym salonie kosmetycznym, a następnie przechodząc przez wiele kursów, szkoleń i studia na uniwersytecie medycznym, w 2015 roku zrealizowałam swoje marzenie i otworzyłam własne studio urody. Codziennie spełniam się w pracy z ludźmi, a świadcząc usługi kosmetyczne dążę do perfekcji. Moje wieloletnie doświadczenie, umiejętności i pasja do zawodu pozwoliły mi na dołączenie do grona Eclair Team i poszerzenie grona szkoleniowców. Teraz, z ogromną przyjemnością i satysfakcją, swoją wiedzę będę przekazywała moim kursantkom, które w "Kuźni Urody" znajdą rzetelne i sprawdzone informacje oraz profesjonalne produkty do stylizacji paznokci.