Pędzelek do zdobień Icon Brush

Pęd000006

Nowy produkt

Pędzelek do zdobień Icon Brush

rodzaj włosia: Kolinsky

rozmiar: 0 (1 mm)

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

20,00 zł brutto

Więcej informacji

Pędzelek do zdobień ICON BRUSH

Zdobienia Nail Art to niesłabnący trend w stylizacji paznokci. Te małe dzieła sztuki potrafią zaskoczyć i zachwycić nawet najbardziej wymagające Klientki. Nawiązania do natury, kreskówek czy motywów z filmów aż kipią od kreatywności i stają się nieodłącznym elementem swoistej popkultury. Miłośniczki zdobień Nail Art mają niczym nieograniczoną kreatywność tworzenia małych arcydzieł w swoim własnym, oryginalnym stylu.

Pędzelek do zdobień Icon Brush cieszy się uznaniem stylistek od wielu lat. Jest jednym z najczęściej kupowanych pędzli z naszej oferty. Włosie wykonane ze 100% z włosia Kolinsky, a drewniany czarny trzonek zapewnia wygodne prowadzenie.

Pędzelek przeznaczony jest do wykonywania precyzyjnych zdobień Nail Art. Elementy zdobnicze wykonywane z jego użyciem dają gwarancje perfekcjonizmu i dokładności. Jego wykorzystanie sprawdza się nie tylko przy pracy profesjonalistek, ale również wśród mniej zaawansowanych entuzjastek zdobień na paznokciach.

rodzaj włosia: Kolinsky

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości pędzli do manicure dostosowanych do Twoich potrzeb. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w pędzle zgodnie z ich przeznaczeniem. Powinnaś pamiętać, żeby inny pędzel przeznaczyć do malowania żelami, a inny do malowania np. farbkami akrylowymi. Aby pędzle służyły jak najdłużej czyść je po każdym użyciu.

Centrum Szkoleniowe Eclair organizuje profesjonalne szkolenia i warsztaty z aktualnych trendów w zdobieniu paznokci. Terminy oraz zakres szkoleń możesz znaleźć na naszym profilu Facebook w zakładce wydarzenia.

Produkty powiązane

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM