Pędzelek do zdobień Ultra thin

Pęd000009

Nowy produkt

Pędzelek do zdobień Ultra thin

rodzaj włosia: Kolinsky

rozmiar: 5/0

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

25,00 zł brutto

Więcej informacji

Pędzelek do zdobień ULTRA THIN BRUSH

Zdobienia paznokci z wykorzystaniem techniki Nail Art to niesłabnący trend w stylizacji manicure. Te małe dzieła sztuki potrafią zaskoczyć i zachwycić nawet najbardziej wymagające Klientki. Nawiązania do natury, animowanych bajek czy motywów z filmów aż kipią od kreatywności i stają się nieodłącznym elementem swoistej popkultury. Miłośniczki zdobień Nail Art mają niczym nieograniczoną kreatywność tworzenia małych arcydzieł w swoim własnym, oryginalnym stylu.

Jednak aby wykonać taką stylizację nie wystarczą tylko zdolności artystyczne, ale również wiedza techniczna oraz odpowiednio dobrane pędzelki. Spośród wielu dostępnych na rynku pędzli, na uwagę zasługuje nasz pędzelek do zdobień Ultra Thin. Wykonany jest on z włosia Kolinky, które zapewnia doskonałą pracę przy tworzeniu precyzyjnych zdobień. Dzięki idealnej długości i grubości (5/0) pędzelek pozwala kreować misterne stylizacje w najdrobniejszych szczegółach.

Jeśli pokochałaś nasz Icon Brush to z pewnością ten stanie się Twoim kolejnym ulubieńcem podczas codziennej pracy przy wykorzystaniu farbek akrylowych czy też mocno napigmentowanych żeli UV Design.

rodzaj włosia: Kolinsky

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości pędzli do manicure dostosowanych do Twoich potrzeb. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w pędzle zgodnie z ich przeznaczeniem. Powinnaś pamiętać, żeby inny pędzel przeznaczyć do malowania żelami, a inny do malowania np. farbkami akrylowymi. Aby pędzle służyły jak najdłużej czyść je po każdym użyciu.

Centrum Szkoleniowe Eclair organizuje profesjonalne szkolenia i warsztaty z aktualnych trendów w zdobieniu paznokci. Terminy oraz zakres szkoleń możesz znaleźć na naszym profilu Facebook w zakładce wydarzenia.

Produkty powiązane

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM