pedzelek-do-zdobien Zobacz większe

Pędzelek do zdobień ONE STROKE Brush

Pęd000010

Nowy produkt

Pędzelek do zdobień ONE STROKE Brush

rodzaj włosia: Kolinsky

Więcej szczegółów

30,00 zł brutto

Więcej informacji

Pędzelek do zdobień ONE STROKE BRUSH

Każda stylistka powinna posiadać profesjonalne pędzelki do paznokci, dostosowane do wykonywania stylizacji w różnych technikach. Dzięki temu praca stylistki jest szybsza, łatwiejsza i precyzyjna. Wśród wielu obecnych rodzajów pędzli na rynku, najważniejsze w podstawowym wyposażeniu stanowiska pracy są pędzle do żelu oraz specjalnie dostosowane pędzle do różnych technik Nail Artu. Dobór odpowiedniego pędzla - jego grubości, kształtu czy rodzaju włosia jest niezmiernie ważny.

Pędzel do metody ONE STROKE wykonany jest z najwyższej jakości włosia Kolinsky. które zapewnia wysoką elastyczność i sprężystość. Włosie pędzelka do metody One Stroke ułożone jest płasko.

Wygodna, wyprofilowana i elegancka czarna, drewniana rączka zapewnia stabilność i ergonomiczność pracy.

One Stroke – jest to metoda zdobienia paznokci za pomocą specjalnie przyciętego pędzla, dzięki któremu za jednym pociągnięciem nakładamy kolory – najczęściej dwa. W tej metodzie w pierwszej kolejności należy opanować sztukę nakładania i cieniowania kolorów na pędzlu. Później natomiast, należy nauczyć się odpowiednio delikatnego nakładania farbek akrylowych lub żeli design na płytkę paznokcia tak, aby uzyskać głębie kolorów i niezwykłe cieniowania. Dobrze opanowana technika trzymania pędzla i jego ułożenie pod odpowiednim kątem pozwala na uzyskanie bardzo realistycznych wzorów i przepięknych kolorów.

rodzaj włosia: Kolinsky

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości pędzli do manicure dostosowanych do Twoich potrzeb. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w pędzle zgodnie z ich przeznaczeniem. Powinnaś pamiętać, żeby inny pędzel przeznaczyć do malowania żelami, a inny do malowania np. farbkami akrylowymi. Aby pędzle służyły jak najdłużej czyść je po każdym użyciu.

Produkty powiązane

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM