Eclair round brush no.5 Zobacz większe

Pędzelek do żelu Round Brush no.5

P?d000022

Nowy produkt

Pędzelek do żelu Round Brush #5

rodzaj włosia: Kolinsky

rozmiar: 5 x 8 mm

kształt: round (okrągły)

Więcej szczegółów

55,00 zł brutto

Więcej informacji

Pędzelek do żelu ROUND BRUSH no.5

Każda stylistka powinna posiadać profesjonalne pędzelki do paznokci, dostosowane do wykonywania stylizacji w różnych technikach. Dzięki temu praca stylistki jest szybsza, łatwiejsza i precyzyjna. Wśród wielu obecnych rodzajów pędzli na rynku, najważniejsze w podstawowym wyposażeniu stanowiska pracy są pędzle do żelu oraz specjalnie dostosowane pędzle do różnych technik Nail Artu. Dobór odpowiedniego pędzla - jego grubości, kształtu czy rodzaju włosia jest niezmiernie ważny.

Dzięki idealnie ułożonemu włosiu pędzelek Round Brush #5 jest doskonałym narzędziem do aplikacji żelu w równomierny sposób. Praca nim to prawdziwa przyjemność, a dzięki owalnemu kształtowi łatwiej nim pracować przy skórkach. Pędzelek z drugiej strony zakończony jest sondą, która idealnie sprawdzi się przy aplikacji Perfect Line Gel

rodzaj włosia: Kolinsky

rozmiar: 5 x 8 mm

kształt: round (okrągły)

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości pędzli do manicure dostosowanych do Twoich potrzeb. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w pędzle zgodnie z ich przeznaczeniem. Powinnaś pamiętać, żeby inny pędzel przeznaczyć do malowania żelami, a inny do malowania np. farbkami akrylowymi. Aby pędzle służyły jak najdłużej czyść je po każdym użyciu.

Centrum Szkoleniowe Eclair organizuje profesjonalne szkolenia z metody żelowej oparte o autorski program. Aktualne terminy oraz zakres szkoleń możesz znaleźć na naszym profilu Facebook w zakładce wydarzenia.

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM