koncentrat do dezynfekcji Zobacz większe

BARBICIDE Koncentrat do dezynfekcji narzędzi 500ml

Hig000015

Nowy produkt

BARBICIDE KONCENTRAT

do dezynfekcji narzędzi i akcesoriów

pojemność: 500ml

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

Więcej informacji

BARBICIDE Koncentrat do dezynfekcji narzędzi

Dezynfekcja to nic innego  jak usuwanie bakterii, grzybów albo wirusów, w tym HBV, HIV, BVDV, BCV, za pomocą płynów dezynfekujących. Zadbaj o prawidłową dezynfekcję po każdym Kliencie, dzięki czemu nie dopuścisz do kontaktu drobnoustrojów chorobotwórczych z organizmem Klienta. Dezynfekuj wszystkie narzędzia do tego przeznaczone takie jak: pilniki (przeznaczone do dezynfekcji), nożyczki, pęsety, cążki, szczypce, frezy. Pamiętaj, że procesu dezynfekcji nie wolno przyspieszać skracając czas kąpieli.

Koncentrat Barbicide jest przeznaczony do dezynfekcji przyrządów i akcesoriów w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich,masażu, tatuażu a także w salonach manicure i pedicure.

Skutecznie niszczy wszystkie bakterie (m.in.: gronkowce jak MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli), grzyby (Candida albicans) oraz wirusy łącznie z BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV i HCV (Wirusowe Zapalenie Wątroby typu B i C).

Sposób użycia:

Dezynfekcję przeprowadzić w odpowiednio do tego przystosowanym pojemniku.

Umyte wstępnie narzędzia zanurzyć całkowicie w prawidłowo przygotowanym roztworze koncentratu i wody w stosunku 1:16 (np. 60ml koncentratu na 1 litr wody). Pozostawić przedmioty na przynajmniej 3 minuty (max 30 minut). Po upływie wskazanego czasu wyjąć narzędzia z roztworu i opłukać dużą ilością wody.

pojemność: 500ml

dezynfekcja-w-salonie

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM