Primer Bezkwasowy ULTRA BOND Extra Strong - wzmocnienie przyczepności Zobacz większe

Primer Bezkwasowy ULTRA BOND Extra Strong - wzmocnienie przyczepności

Pro000109

Nowy produkt

primer bezkwasowy

pojemność: 14ml

Więcej szczegółów

25,00 zł brutto

Opis

pojemność14 ml
typ produktupreparat pomocniczy
informacje dodatkoweUWAGA! Przy temperaturach w okolicach 7 stopni lub niższych może ulec zamarznięciu. W przypadku takiej sytuacji prosimy, aby przed otwarciem produkt nabrał temperatury pokojowej. Zamarznięcie produktu nie ma wpływu na jego właściwości użytkowe.

Więcej informacji

Primer ULTRA BOND EXTRA STRONG

Bezkwasowy Primer w totalnie nowej formule! Gęsta konsystencja wzbogacona o kompleks witaminowy.

Produkt przeznaczony do aplikacji na płytkę paznokcia przed rozpoczęciem aplikacji żelu/hybrydy bądź akrylożelu. Specjalnie dobrana receptura zapewnia doskonałą przyczepność nie wywołując przy tym podrażnień i uczucia pieczenia. Zapobiega również powstawaniu zapowietrzeń.

Produkt działa jak dwustronna taśma łącząca idealnie płytkę paznokcia z aplikowanym produktem.

Primer Ultra Bond Extra Strong zapakowany jest w ciemną butelkę w celu ochrony zawartego w nim kompleksu witaminowego przed promieniami słonecznymi. Zawartość witamin nie osłabia właściwości adhezyjnych produktu.

Bogaty skald Primera Ultra Bond Extra Strong pozytywnie wpływa na stan paznokcia naturalnego.

Zawarty Panthenol to inaczej prowitamina B5.

Jest to pochodna witaminy B5, czyli kwasu pantotenowego, substancji naturalnie występującej w skórze, włosach i paznokciach.

Witamina B5 jest niezbędna w procesach ich tworzenia się, zaś jej niedobory sprawiają, że skóra jest szorstka i łuszczy się paznokcie natomiast stają się kruche i słabe.

 

Nadrobić te braki może pomóc właśnie panthenol, który wykazuje taką samą aktywność biologiczną, co witamina B5 (witamina B5 w swojej pierwotnej postaci jest dość nietrwała, dlatego w kosmetyce stosuje się panthenol).

Obecność panthenolu w primerze działa jak płaszcz ochronny na płytkę paznokcia nie pozwalając na działanie negatywnych czynników zewnętrznych.

 

Tocopherol czyli inaczej Vit E

Substancja o działaniu antyoksydacyjnym (przeciwutleniającym), hamuje procesy starzenia się skóry, paznokci i włosów wywoływane np. promieniowaniem UV lub dymem papierosowym.

 

Witamina E wykazuje zdolność wbudowywania się w struktury lipidowe błon komórkowych i cementu międzykomórkowego warstwy rogowej, dzięki czemu wzmacnia barierę naskórkową. Wzmocnienie bariery naskórkowej nie tylko utrudnia wnikanie substancji obcych i zapobiega podrażnieniom, ale i hamuje TEWL (transepidermalną utratę wody).

 

W przypadku naszego primera ma działanie ochronne i zapobiega utracie naturalnego nawilżenia paznokci.

 

Cechy produktu:

  • bezkwasowy,
  • wzmacnia przyczepność,
  • pozostawia lepką warstwę po odparowaniu,
  • przedłuża trwałość stylizacji,
  • polecany dla osób o wrażliwej, skłonnej do alergii skórze,

Po aplikacji odczekać kilka sekund, a następnie zaaplikować wybrany lakier hybrydowy lub żel UV. Następnie całość utwardzić w lampie.

 

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym. Chronić przed dziećmi. Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego.

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM