Swarovski 3D BURGUNDY SS24

Swa000154

Nowy produkt

Rozmiar: SS24 - 5,36mm

Ilość: 10 szt.

Więcej szczegółów

10,00 zł brutto

Opis

rozmiarSS24 - 5,36mm
opakowanie10 szt.

Więcej informacji

Kryształy 3D Swarovski BURGUNDY

SS24 - 5,36MM

Kryształy 3D Swarovski Xirius Chaton doskonale sprawdzają się przy kreowaniu wspaniałych i eleganckich broszek na paznokciach. Ich rewolucyjne cięcie przybliża ten wysoce trwały kryształ o krok do diamentu. Rewolucyjna innowacja została wprowadzona z okazji urodzin Daniela Swarovskiego i jest wyrazem uznania dla dziedzictwa założyciela firmy. Niezrównany blask i najwyższy poziom precyzji czynią z tego kryształu uniwersalny komponent do niezliczonych zastosowań i jest idealną alternatywą dla kamieni szlachetnych. Podstawowym elementem kryształu jest doskonałe dopasowanie do eleganckich, klasycznych i romantycznych wzorów, i dodaje unikalny blask do każdej stylizacji.

Aby umocować kryształy 3D Swarovski najlepiej skorzystać z naszego żelu UV Jewellery 3D. Przy pomocy pędzelka do żelu zaaplikuj na płytkę paznokcia kroplę żelu, a następnie układaj kamienie, tak, aby nie zabrudzić szlifowanej powierzchni kryształu. Póki żel nie zostanie utwardzony możesz dowolnie przesuwać i ustawiać kryształy. W powstałe wolne przestrzenie zaaplikuj mniejsze kamienie 3D lub nasze kryształy typu flat back.

Oddajemy Ci do dyspozycji ponad 100 rodzajów kryształów typu flat back, kształtów i kryształów 3D.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

17 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM