Swarovski Kryształ COSMIC Crystal

SWA000431

Nowy produkt

Swarovski Cosmic Crystal

kolor: Crystal

opakowanie: 5 szt

rozmiar: 8 x 6 mm

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

14,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski COSMIC CRYSTAL

Łącząc regularny i symetryczny kształt z misternym szlifem, który daje oszałamiające efekty świetlne i ruch, Cosmic Flat Back jest prawdziwym klasykiem z nowoczesnym akcentem. Podążając za trendem geometrycznych wzorów, doskonale komponuje się z niezliczoną ilością różnych elementów stylizacyjnych. Użyj go jako centralnego elementu lub jako genialnego tła dla odważniejszych elementów, aby dodać wyrafinowany, szykowny akcent do klasycznych zdobień paznokci.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Crystal

opakowanie: 5 szt

rozmiar: 8 x 6 mm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM