Swarovski Heart Rose Patina

SWA000488

Nowy produkt

Swarovski Kryształ Heart Flat Back

kolor: Rose Patina

opakowanie: 5 szt.

rozmiar: 6 mm


Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

18,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski HEART ROSE PATINA

Asortyment Swarovskiego obejmuje wiele romantycznych kształtów, takich jak urocze motyle, pięknie wykonane kwiaty i oczywiście powszechnie rozpoznawalny kształt serca. Heart Flat Back  wnosi romantyzm do każdego projektu. Kształt Heart pięknie sprawdza się jako talizman, gdy cztery elementy są zgrupowane razem, tworząc kształt szczęśliwej koniczyny.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Rose Patina

opakowanie:  5 szt

rozmiar: 6 mm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM