Swarovski Kryształ Curvy AB

SWA000496

Nowy produkt

Swarovski Kryształ Curvy Crystal AB

kolor: Crystal AB - kryształ z opalizującą poświatą

opakowanie: 5 szt

rozmiar: 7 x 5,5 mm

Więcej szczegółów

18,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski CURVY AURORE BOREALE

Urzekający Curvy Flat Back to gładka, wklęsła interpretacja klasycznego prostokąta połączona z misternym szlifem, który został specjalnie dla niego zaprojektowany. Ten oszałamiający kryształowy element w niezliczonych załamaniach światła tworzy fascynujący ruch, dzięki czemu doskonale pasuje do uderzających strojów i czerwonych dywanów. Curvy Flat Back łączy w sobie to, co najlepsze w prawdziwie uniwersalny, łatwy do łączenia składnik innowacyjnych stylizacji paznokci, które dodają coś specjalnego do ubiorów scenicznych.

Efekt Aurora Borealis (AB) to efekt specjalny, nadający wyjątkowej opalizacji i głębi. Dzięki temu kryształy Swarovski mienią się kolorami tęczy, przyciągając wzrok. Efekt przypomina zorzę polarną, stąd nazwa z łaciny – Aurora Borealis.

Ten niesamowity opalizujący efekt powstał w 1956 roku we współpracy z Christianem Diorem. Unikatowy charakter efektu pozwala kryształom błyszczeć w różnych odcieniach zależnie od otoczenia i padającego światła.

Aurora przykuwa uwagę bogactwem refleksów. Doskonale łączyła się z innymi kolorami i materiałami, a całości stylizacji dodaje niezwykłej ekskluzywności.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Crystal AB

opakowanie: 5 szt

rozmiar: 7 x 5,5 mm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM