Swarovski Kryształ Contour AB

SWA000543

Nowy produkt

Swarovski Contour

kolor: Crystal AB - kryształ z opalizującą poświatą

opakowanie: 5 szt

rozmiar: 8 mm

Więcej szczegółów

20,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski CONTOUR AURORE BOREALE

Surowy, organiczny wygląd Contour Crystal AB Flat Back zawdzięcza nieregularnemu kształtowi i płaskiemu wierzchołkowi stożka, który przywołuje na myśl naturalną skałę uformowaną przez wieki przez wiatr i wodę. Pojawia się rosnące zapotrzebowanie na stylizacje, które odzwierciedlają dziewicze piękno planety, odzwierciedlając trend w kierunku pragnienia ponownego połączenia z naturą.

Efekt Aurora Borealis (AB) to efekt specjalny, nadający wyjątkowej opalizacji i głębi. Dzięki temu kryształy Swarovski mienią się kolorami tęczy, przyciągając wzrok. Efekt przypomina zorzę polarną, stąd nazwa z łaciny – Aurora Borealis.

Ten niesamowity opalizujący efekt powstał w 1956 roku we współpracy z Christianem Diorem. Unikatowy charakter efektu pozwala kryształom błyszczeć w różnych odcieniach zależnie od otoczenia i padającego światła.

Aurora przykuwa uwagę bogactwem refleksów. Doskonale łączyła się z innymi kolorami i materiałami, a całości stylizacji dodaje niezwykłej ekskluzywności.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Crystal AB

opakowanie: 5 szt

rozmiar: 8 mm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM