kryształy Swarovskiego Starlet Bermuda Blue Zobacz większe

Swarovski Kryształ Starlet Bermuda Blue

SWA000583

Nowy produkt

Swarovski Starlet

kolor: Bermuda Blue - odcień niebieskiego

opakowanie:  5 szt.


Więcej szczegółów

18,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski STARLET BERMUDA BLUE

Wklęsłe boki, zaokrąglone krawędzie i zabawny wzór ścianek frontowych sprawiają, że Starlet Flat Back to współczesne ujęcie geometrycznego kształtu, który daje mnóstwo blasku. Ten innowacyjny i inteligentny "kwadrat ze skrętem" jest idealny do lekkich, prostych stylizacji, które dają efekt odprężenia od tego, co poważne. Jego opływowy, jednolity dla obu stron wygląd sprawia, że uniwersalny Starlet Flat Back idealnie pasuje do modnych, luźnych stylizacji. Wkomponuj go w nowoczesny, klasyczny, romantyczny i klasyczny wygląd, męski, kobiecy i unisex. Twórz fajne wzory i łącz je z innymi elementami, takimi jak Curvy Flat Back.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Bermuda Blue

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 6 mm

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook


Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM