Swarovski RAINDROP Golden shadow 10x2,8 mm

SWA000585

Nowy produkt

Swarovski Raindrop - smukły, wydłużony kształt i wielowarstwowy kształt

kolor: Golden Shadow - odcień przydymionego złota

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 10 x 2,8 mmWięcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

18,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski Raindrop GOLDEN SHADOW

Jego smukły, wydłużony kształt i wielowarstwowy kształt pięknie podkreślają klasyczny, spadający kształt Raindrop Flat Back, a dzięki oszałamiającym efektom świetlnym jest realistyczną reprodukcją krople deszczu. Idealny do luźnego, łatwego do noszenia wyglądu, Raindrop Flat Back dodaje odrobinę natury do odważnych i niedopowiedzianych wzorów. Połącz Raindrop Flat Back z innymi klasycznymi kształtami, aby stworzyć ekskluzywne motywy, lub użyj go do płynących kropli w tle dla odważniejszych elementów.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Golden Shadow

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 10 x 2,8 mm

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM