Swarovski Pear Scarlet 8x5 mm

SWA000613

Nowy produkt

Swarovski Pear

kolor: Scarlet - odcień czerwieni

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 8 x 5 mmWięcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

14,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski PEAR SCARLET

Wracając do minionej epoki blasku i wyrafinowania, czyste linie i nasycone kolory Pear Flat Back można bez trudu wkomponować w szeroki wachlarz zdobień paznokci. Podobnie jak inni członkowie tej grupy kryształów, Marquise Flat Back i Emerald Flat Back, Pear Flat Back jest łatwy do zastosowania - można go ustawić lub zastosować w połączeniu z róznymi kryształami i dodatkami.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Scarlet

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 8 x 5 mm

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM