Swarovski Pear Scarlet 8x5 mm

SWA000613

Nowy produkt

Swarovski Pear

kolor: Scarlet - odcień czerwieni

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 8 x 5 mmWięcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

14,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski PEAR SCARLET

Wracając do minionej epoki blasku i wyrafinowania, czyste linie i nasycone kolory Pear Flat Back można bez trudu wkomponować w szeroki wachlarz zdobień paznokci. Podobnie jak inni członkowie tej grupy kryształów, Marquise Flat Back i Emerald Flat Back, Pear Flat Back jest łatwy do zastosowania - można go ustawić lub zastosować w połączeniu z róznymi kryształami i dodatkami.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Scarlet

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 8 x 5 mm

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM