Najczęściej kupowane

Swarovski Diamond Shape AB 5x3 mm

SWA000628

Nowy produkt

Swarovski Kryształ Diamond Shape Crystal AB

kolor: Crystal AB

opakowanie: 10 szt

rozmiar: 5 x 3 mm

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

15,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski DIAMOND SHAPE CRYSTAL AB

Nowa rodzina płaskich, geometrycznych kryształów Flat Back w kształcie rombów jest uniwersalnym i wizualnie zatrzymującym dodatkiem do asortymentu kryształów Swarovskiego. Prosty kształt, ale bezkonkurencyjny blask. Diamond Shape wygląda wspaniale sam w sobie, ale wymiary boczne zostały sprytnie zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do jego rodzeństwa.  Większe wersje sprawdzają się szczególnie dobrze, na przykład jako ozdoba do akcesoriów, podczas gdy mniejsze z nich są używane w stylizacji paznokci.

Efekt Aurora Borealis (AB) to efekt specjalny, nadający wyjątkowej opalizacji i głębi. Dzięki temu kryształy Swarovski mienią się kolorami tęczy, przyciągając wzrok. Efekt przypomina zorzę polarną, stąd nazwa z łaciny – Aurora Borealis.

Ten niesamowity opalizujący efekt powstał w 1956 roku we współpracy z Christianem Diorem. Unikatowy charakter efektu pozwala kryształom błyszczeć w różnych odcieniach zależnie od otoczenia i padającego światła.

Aurora przykuwa uwagę bogactwem refleksów. Doskonale łączyła się z innymi kolorami i materiałami, a całości stylizacji dodaje niezwykłej ekskluzywności.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Crystal AB

opakowanie: 10 szt

rozmiar: 5 x 3 mm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM