Swarovski SQUARE Golden Shadow 2,2 mm - kryształ w kształcie kwadratu

SWA000656

Nowy produkt

Swarovski Square - kryształ w kształcie kwadratu

kolor: Golden Shadow - odcień przydymionego złota

opakowanie:  10 szt.

rozmiar: 2,2 mm

Więcej szczegółów

12,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski SQUARE GOLDEN SHADOW 2,2mm

Square Flat Back łączy w sobie nowe zasady designu, elastyczność i nowoczesność, łącząc różne elementy o różnych rozmiarach i kształtach w celu stworzenia intrygujących motywów i niesamowitego blasku światła (efekt pikseli). Idealne do odważnych, współczesnych, futurystycznych stylizacji o wyrazistym, indywidualnym charakterze.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP NO WIPE, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Golden Shadow

opakowanie:  10 szt.

rozmiar: 2,2 mm

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

opakowanie=10szt.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM