Swarovski SPIKE ROUND Light Topaz Shimmer

SWA000687

Nowy produkt

Kryształy Swarovski w kształcie stożka o okrągłej podstawie

kolor: Light Topaz Shimmer

opakowanie: 2 szt.

rozmiar: 4 x 4 mm

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

6,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski SPIKE ROUND LIGHT TOPAZ SHIMMER

Odważny i buntowniczy, Round Spike Light Topaz Shimmer  jest świetny do tworzenia fantastycznych projektów stylizacji i łączenia różnych elementów w stylizacji paznokci. Jego kątowa sylwetka ułatwia miksowanie i dopasowanie do innych kryształów Swarovski. Ten niezwykły, niekonwencjonalny kamień może być dodawany w celu stworzenia efektownych, strukturalnych wzorów.Cyrkonie posiadają płaski spód dzięki czemu idealnie nadają się do zdobienia paznokci. mieniące się na wszystkie kolory tęczy kryształki doskonale sprawdzą się w technice NailArt.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

Kryształy Swarovski w kształcie stożka o okrągłej podstawie

kolor: Light Topaz Shimmer

opakowanie: 2 szt.

rozmiar: 4 x 4 mm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM