Swarovski SPIKE ROUND Light Topaz Shimmer

SWA000687

Nowy produkt

Kryształy Swarovski w kształcie stożka o okrągłej podstawie

kolor: Light Topaz Shimmer

opakowanie: 2 szt.

rozmiar: 4 x 4 mm

Więcej szczegółów

6,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski SPIKE ROUND LIGHT TOPAZ SHIMMER

Odważny i buntowniczy, Round Spike Light Topaz Shimmer  jest świetny do tworzenia fantastycznych projektów stylizacji i łączenia różnych elementów w stylizacji paznokci. Jego kątowa sylwetka ułatwia miksowanie i dopasowanie do innych kryształów Swarovski. Ten niezwykły, niekonwencjonalny kamień może być dodawany w celu stworzenia efektownych, strukturalnych wzorów.Cyrkonie posiadają płaski spód dzięki czemu idealnie nadają się do zdobienia paznokci. mieniące się na wszystkie kolory tęczy kryształki doskonale sprawdzą się w technice NailArt.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

Kryształy Swarovski w kształcie stożka o okrągłej podstawie

kolor: Light Topaz Shimmer

opakowanie: 2 szt.

rozmiar: 4 x 4 mm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM