Swarovski perły DROP creampearl Zobacz większe

Swarovski perły DROP Cream Pearl - kształt kropli

SWA000697

Nowy produkt

Swarovski Perły w kształcie kropli

kolor: Cream Pearl - kremowa perła

opakowanie: 4 szt

rozmiar: 8 x 5 mm

Więcej szczegółów

6,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski Perły DROP CREAM PEARL

Perły są klasycznym elementem dekoracyjnym, który jest zawsze na czasie. Kształt kropli Cabochon Drop Flat Back  jest tego klasycznym przykładem - nigdy nie wychodzi z mody. Może być używany do tworzenia perłowych  motywów stylizacji paznokci. Możliwości stylizacyjne są nieograniczone. Co więcej, jest on wsparty bardzo skuteczną PlatinumPRO Foiling, która jest bardzo odporna na zużycie środowiskowe.

Perły Swarovskiego w kształcie kropli posiadają płaski spód dzięki czemu idealnie nadają się do zdobienia paznokci. Doskonale sprawdzą się w technice NailArt. Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Cream Pearl

opakowanie: 4 szt

rozmiar: 8 x 5 mm

Produkty powiązane

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM