Swarovski Kryształ Crystal / Light Chrome ss16

SWA000630

Nowy produkt

Kamień Swarovski w kolorze Crystal z otoczką Light Chrome.

kolor: Crystal/Light Chrome

opakowanie: 20 szt

rozmiar: SS 16

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

10,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski Crystal Light Chrome Z

Klasyczne płaskie kryształy firmy Swarovski otrzymały nowy wymiar z dodatkiem efektu metalicznego brzegu. Współczesny, olśniewający i z odrobiną ostrości, Rimmed Xirius Rose Flat Back jest w dużej mierze zgodny z kierunkiem na modę zorientowaną na neutralną pod względem płci. Każdy kryształ jest wyjątkowy, co nadaje autentyczność stylizacjom paznokci.  Wszechstronny, wyrafinowany design, Rimmed Xirius Rose może być stosowany w wielu różnych konfiguracjach, a ich użycie ogranicza tylko nasza wyobraźnia.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

Kamień w kolorze Crystal z otoczką Light Chrome.

kolor: Crystal/Light Chrome

opakowanie: 20 szt

rozmiar: SS 16


Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM