Swarovski Crystal Electric Violet

SWA000728

Nowy produkt

Swarovski typu Flat Back - kryształ płaski

Kolor: Crystal Electric VIOLET

Rozmiar: 
SS 12 - 3-3,20 mm

Ilość: 30 szt.

Więcej szczegółów

12,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski CRYSTAL ELECTRIC VIOLET

Ich oszałamiające kolory przyciągają wzrok, ale to, czego nie widzimy, sprawia, że są naprawdę wyjątkowe: malutkie pigmenty świecą w świetle UV i pomagają Ci tworzyć bardzo uniwersalne stylizacje na paznokciach zarówno na dzień jak i na noc. Seria Crystal Electric to neonowe, błyszczące, jak żaden inny produkt kryształy, co czyni je idealnym wyborem dla modnej dyskotekowej divy i dekadenckiego wyglądu na imprezach. Podążaj za trendem i doświadczaj radości wyrażania siebie przy użyciu nowych kolorów, które teraz uzupełniają asortyment  firmy SWAROVSKI.

Wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery i jesteś w stanie stworzyć niepowtarzalne stylizacje. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. Cyrkonie posiadają płaski spód dzięki czemu idealnie nadają się do zdobienia paznokci. mieniące się na wszystkie kolory tęczy kryształki doskonale sprawdzą się w technice NailArt.

Mnogość rozmiarów i kolorów pozwala stworzyć wachlarz ultra błyszczących stylizacji

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Oddajemy Ci do dyspozycji ponad 100 rodzajów kryształów typu flat back, kształtów i kryształów 3D.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

Crystal Electric LacquerPRO Effects: For designs of colorful self-expression

Swarovski typu Flat Back - kryształ płaski

Kolor: Crystal Electric VIOLET - fioletowy

Rozmiar: 
SS 12 - 3-3,20 mm

Ilość: 30 szt.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM