Wysyłka i Zwroty
Nasz sklep realizuje zamówienia wysyłkowo. Produkty dostarczane są do klientów za pośrednictwem DPD również istnieje możliwość odbioru zamówionego towaru na miejscu w siedzibie Firmy. Jeśli chcieliby Państwo zdecydować się na inny sposób wysyłki prosimy o kontakt.

Termin dostawy
Zamówiony towar jest wysyłany w terminie do 5 dni roboczych od zaksięgowania wymaganej kwoty z zamówienia na koncie lub za pobraniem do 2 dni roboczych.

 
Zasady zwrotu towaru zakupionego przez Internet:

  1. Sklep Eclair nie odpowiada za opóźnienia wynikające z zaniedbań przewoźnika.
  2. Odesłany towar nie może nosić śladów eksploatacji (nie może być używany), musi zawierać wszystkie elementy, z którymi był dostarczony (w szczególności oryginalne opakowanie w idealnym stanie, bez śladów transportu, dodatkowych naklejek itp.).
  3. Do przesyłki muszą być dołączone oryginały wszystkich dokumentów, z którymi sprzęt został dostarczony do klienta oraz oświadczenie klienta o skorzystaniu z prawa zwrotu towaru i formie rozliczenia.
  4. W przypadku zwrotu towaru klient płaci za jego transport  do Sklepu Eclair. Przy kalkulacji doliczane będą ewentualne dodatkowe opłaty związane ze specjalną dostawą (dostawa w godzinach wieczornych lub w sobotę) oraz potrącana wartość faktycznie zapłaconej usługi transportowej przez klienta.
  5. Zgodnie z Ustawa z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000 r. z póz. zm.) Kupujący (art.7), w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, może odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym.

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM