Pędzelek do zdobień Master Nail Art Brush

Pęd000018

Nowy produkt

Pędzelek do zdobień Master Nail Art Brush

rodzaj włosia: Kolinsky

długość włosia: 9mm

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

50,00 zł brutto

Więcej informacji

Pędzelek do zdobień MASTER NAIL ART

Każda stylistka powinna posiadać profesjonalne pędzelki do paznokci, dostosowane do wykonywania stylizacji w różnych technikach. Dzięki temu praca stylistki jest szybsza, łatwiejsza i precyzyjna. Wśród wielu obecnych rodzajów pędzli na rynku, najważniejsze w podstawowym wyposażeniu stanowiska pracy są pędzle do żelu oraz specjalnie dostosowane pędzle do różnych technik Nail Artu. Dobór odpowiedniego pędzla - jego grubości, kształtu czy rodzaju włosia jest niezmiernie ważny.

Pędzelek do zdobień paznokci Master Nail Art jest jednym z najpopularniejszych pędzelków wybieranych przez stylistki. Przeznaczone są do bardzo precyzyjnych stylizacji w różnych technikach tj. micropainting czy pop art. Bardzo cienkie i długie włosie Kolinsky, z którego został wyprodukowany, miękko układa się w trakcie pracy, ułatwiając tym samym malowanie wzorów w najmniejszych szczegółach.

Dzięki pędzelkowi do zdobień Master Nail Art stworzysz najbardziej misterne elementy. Kompaktowe, eleganckie opakowanie ze skuwką pozwala chronić włosie przed uszkodzeniem.

rodzaj włosia: Kolinsky

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości pędzli do manicure dostosowanych do Twoich potrzeb. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w pędzle zgodnie z ich przeznaczeniem. Powinnaś pamiętać, żeby inny pędzel przeznaczyć do malowania żelami, a inny do malowania np. farbkami akrylowymi. Aby pędzle służyły jak najdłużej czyść je po każdym użyciu.

Produkty powiązane

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM